Grafiken
Hinterlasse einen Kommentar

PORTRÄTS VON BERÜHMTEN ALBANISCHEN PERSÖNLICHKEITEN

 

 

Mentor Thaqi

Mjeshtria është dhunti hyjnore, mjeshtria mund të zhvillohet dhe përsoset nga puna, mësimi, përvoja, natyrisht si zeje, por gjithësesi që është dhunti e lindur e që nuk e posedon secili … andaj Gazmend vëllau, dije që e ke dhuratë nga Zoti, ndaj edhe je zemërgjërë dhe me Dhuratën nga Zoti i gëzon e nderon edhe njerëzit e dashur! Njëri nga të nderuarët prej teje jam edhe unë, nga unë ke mirënjohjen e thellë vëllazërore, Maestro!!!

 

Hazir Mehmeti

Përshëndetje miku im i respektuar-Gazmend Freitag, Arti fisnikron shpirtëra, artisti farkëtar shiriti, Edhe ju! Suksese e lumturi! Respekt!

 

Jäckel Ute

er macht tolle Porträts!

 

Ragip Dragusha

Njeriu i punes dhe i kontributit masiv per artin dhe vepren qe e persosin ate.. Respekte pafund..Mirnjohje dhe njihere punes tuaj te palodhur.. Faleminderit.

 

Musa Jupolli

Përshendetje Mjeshtër Gazmend Freitag n’urim arti !

 

PORTRAITShttp://www.gazmendfreitag.net/portraits/

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s